CHCETE SE OD NÁS UČIT?

Naše pracoviště je přátelské vůči všem, kdo má zájem získat insipiraci a zkušenosti v praxi
a nahlédnout pod pokličku práce s pacienty v našem rehabilitačním centru pro zvířata. Nebo se chcete teprve vydat na novou profesní dráhu? Co třeba v naší Škole fyzioterapie zvířat Kateřiny Plačkové!

STÁŽE V CENTRU FYZIOTERAPIE ZVÍŘAT

Stáž, neboli praxe, je od toho, abyste nasbírali co nejvíce inspirace a zkušeností, a také si pod dohledem fyzioterapeutek vyzkoušeli, co umíte a ujasnili si třeba postupy s prací různých diagnóz. Vzhledem k velmi širokému portfoliu pacientů ortopedických i neurologických diagnóz zaručujeme, že nebudete koukat stále na stejné pacienty a že portfolio případů je v plné škále rehabilitačních možností od prevence, přes ortopedii až po těžké neurologické stavy. 

Stáž je určena pro zájemce z řad praktikujících fyzioterapeutů zvířat, veterinárních lékařů, sestřiček ve veterinárních nemocnicích a samozřejmě pro studenty fyzioterapie zvířat ať už ze středních veterinárních škol, nebo i soukromých kurzů veterinární rehabilitace. 
Nebereme lidi "z ulice" ani ty, kteří se jen tak chtějí podívat, jak rehabilitace pejsků vypadá. 

Máte-li zájem a jste z oboru? Těšíme se na vás! Připravte si alespoň týden času a ozvěte se nám. 

VZDĚLÁVÁNÍ V OBLASTI FYZIOTERAPIE ZVÍŘAT

Na širokou nabídku kurzů, věnujících se problematice pohybového aparátu i přímo fyzioterapii zvířat se můžete podívat na stránkách PhysioDOG Academy

Naše Škola fyzioterapie zvířat má Akreditaci ministerstva zemědělství o provádění autorizované zkoušky pro obor Fyzioterapeut a rehabilitační pracovník malých zvířat!!!! 

Ve vzdělávání máme dlouhou historii a všichni lektoři, mezi nimiž jsou i kapacity ve veterinární ortopedii a neurologii, na sobě neustále pracují a stále se vzdělávají. 

Kurzy PhysioDOG Academy mají omezený počet účastníků, snažíme se o maximálně praktickou a individuální výuku.