PHYSIODOG LITOMYŠL

Když se spojí přátelství a nadšení pro to, jak přistupovat ke zvířecím pacientům, vznikne úžasná spolupráce.

MVDr. Veronika Čadílková je součástí týmu PhysioDOG a svou rehabilitační ordinaci vede v Litomyšli. 
Ordinace, jak je naším standardem, je vybavená moderními přístroji pro fyzioterapii, jako je rehabilitační aquaterapeutická vana Physio-Tech Premium, vysokovýkonný špičkový MLS laser nebo pulzní elektromagnetoterapie pro výpůjčku při terapii pro naše klienty. Především nám jde ale o know-how a ojedinělý přístup k fyzioterapii, který je unikátní nejen díky naší metodice práce s neurologickými pacienty The Spinal Walk System, ale i v komplexnosti služeb napříč rehabilitací malých zvířat.

Veronika je certifikovanou veterinární fyzioterapeutkou, získala zkoušku z profesní kvalifikace Fyzioterapeut a rehabilitační pracovník malých zvířat Ministerstva zemědělství ČR. Vystudovala veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně. Fyzioterapii objevila díky zranění svého psa, kdy ji naprosto nadchla efektivita rehabilitace a rozhodla se věnovat tomuto oboru svou profesní dráhu. 
Od roku 2019 je studentkou postgraduálního studia chiropraxe psů a koní v Německu (International Academy of Veterinary Chiropractic) a absolvovala kurz veterinární fyzioterapie AFRZČR. Je absolventkou mnoha kurzů, např. Dornovy metody pro zvířata, masáží a strečinku psů a prodělala intenzivní praktický výcvik v pražském rehabilitačním centru PhysioDOG. 

Kynologii se Veronika věnuje aktivně již 17 let, je majitelkou chovatelské stanice německých a belgických ovčáků a profesionální trenérkou psů. Na kontě má mnoho úspěchů včetně nejnáročnějších zkoušek z výkonu IPO 3 a je rovněž členkou amerického teamu "Full Contact K9".

Veronika také ráda předává své znalosti dál, je lektorkou anatomie a fyziologie pohybového aparátu psa ve Škole fyzioterapie zvířat Kateřina Plačkové.

Tel. pro objednání: 

+420723406063 

Adresa:

Trstěnická 911, Vila Gracie, Litomyšl