PHYSIODOG SVITAVY

Když se spojí přátelství a nadšení pro to, jak přistupovat ke zvířecím pacientům, vznikne úžasná spolupráce.

MVDr. Veronika Čadílkováje součástí týmu PhysioDOG a svou rehabilitační ordinaci ladí k dokonalosti nedaleko od Brna ve Svitavách. 
V nedávné době si pořídila profesionální vysokovýkonný terapeutický laser a velmi brzy bude k dispozici v ordinaci aquaterapeutická vana.

Veronika vystudovala veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně. Fyzioterapii objevila díky zranění svého psa, kdy ji naprosto nadchla efektivita rehabilitace. 
Od roku 2019 je studentkou postgraduálního studia chiropraxe psů a koní v Německu (International Academy of Veterinary Chiropractic) a navštěvuje kurz veterinární fyzioterapie AFRZČR. Je absolventkou kurzů Dornovy metody, masáží a strečinku psů a prodělala praktický výcvik v pražském rehabilitačním centru PhysioDOG. 

Kynologii se věnuje aktivně již 17 let, je majitelkou chovatelské stanice německých a belgických ovčáků a profesionální trenérkou psů. Na kontě má mnoho úspěchů včetně nejnáročnějších zkoušek z výkonu IPO 3 a je rovněž členkou amerického teamu "Full Contact K9".

Veronika také ráda předává své znalosti dál, je lektorkou anatomie a fyziologie pohybového aparátu psa ve Škole fyzioterapie zvířat Kateřina Plačkové.


Objednat se na fyzioterapii můžete na telefonním čísle: +420 723 406 063