Tým PhysioDOG

            

 

 

Bc. KATEŘINA PLAČKOVÁ, CCRP
Certified Canine Rehabilitation Practitioner
Zakládající člen Asociace rehabilitace a fyzioterapie zvířat ČR

Člen International Association for Veterinary Rehabilitation and Physical Therapy

Majitelka Centra fyzioterapie zvířat PhysioDOG.
Je registrovaným veterinárním fyzioterapeutem v ČR,
a zároveň mezinárodně certifikovaným fyzioterapeutem psů.
Certifikát CCRP získala ve vzdělávacím programu The University of Tenneessee, který byl ukončen náročnou závěrečnou zkouškou. Více o vzdělání ZDE.
Kateřina je zakladatelka a průkopnice fyzioterapie a rehabilitace malých zvířat v České republice.
Od roku 2008 do roku 2016 se věnovala rehabilitaci malých zvířat na klinice ve Vetcentru Duchek s.r.o. pod vedením MVDr. Lukáše Duchka. V lednu 2016 založila vlastní Centrum fyzioterapie zvířat PhysioDOG a spolupracuje s významnými veterinárními klinikami zaměřenými na ortopedické a neurologické pacienty.
Během let její práce pomohla na nohy stovkám ochrnutých psů a její jméno má ve veternární rehabilitaci nemalou váhu.
Specializuje se na práci s neurologickými pacienty, vypracovala svou vlastní metodiku The Spinal Walk System® pro práci se psy bez hluboké citlivosti pánevních končetin a s úspěchem ji aplikuje na své psí pacienty. V poslední době je také hojně vyhledávaná majiteli sportovně využívaných psů.
Přednáší rehabilitaci malých zvířat a další témata pro různé vzdělávací i zájmové organizace, vede své vlastní vzdělávací programy v projektu Physiodog Academy.
Mezi její zájmy patří práce na osobním rozvoji, ve volném čase jezdí na motorce a ráda vaří. Doma má německé pinče Felixe a Lokiho a téměř neustále některého z neurologických psích pacientů, jejichž majitelé z mnoha osobních důvodů nemohou či nezvládají pravidelnou rehabilitaci jejich mazlíčků. Těmto pacientům věnuje Katka svůj volný čas.

Bc. Lucie Tolarová

Lucka je majitelkou fenky labradorského retrievera a bengálské kočky. Je velkou milovnicí zvířat a její fenka Clea ji k rehabilitaci přivedla, neboť má za sebou několik ortopedických operací. Lucka chtěla fence ulevit a zlepšit její stav, a tak se stala nejdříve klientkou Katky Plačkové, následně její studentkou, kdy prošla všechny kurzy PhysioDOG Academy a nakonec i právoplatným členem týmu. 

Lucka vystudovala Přírodovědeckou fakultu v Českých Budějovicích a nyní se věnuje rehabilitaci. V tuto chvíli také navštěvuje intenzivní trenérský kurz pro výcvik psů. 


Pro objednání můžete kontaktovat Lucku na tel. čísle: +420720 677 565

 

 

Mgr. Ivana Vyletělová  

Ivanka se přidala k týmu PhysioDOG na jaře 2018. Vystudovala humánní fyzioterapii na 3. lékařské fakultě a Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze, zároveň absolvovala mnoho nástavbových fyzioterapeutických kurzů.
Prošla řadou stáží a praxí, pracovala mimo jiné jako fyzioterapeutka v Jedličkově ústavu.
K fyzioterapii zvířat ji přivedla láska ke psům a velký zájem o tento obor. Ze zvířecích kurzů má kurz Dornovy metody a těší se na další. Ve volném čase se věnuje své boxerce Bonnie a borderkám Aicy a Dangee. Ráda jezdí na koloběžce, cestuje a ve volném čase ráda otevře dobrou knihu.

Pro objednání můžete Ivanku kontaktovat na tel. čísle: +420723 989 001

 

TOPlist